LT RU EN


Giedre Kobs

Doc. dr. Giedrė Kobs

Smilkininio apatinio žandikaulio sąnarių ekspertė, "Alex Motsch" premijos laimėtoja už disertacinį darbą "Diferencinės diagnostikos aspektai, vertinant stomatognatinės sistemos funkcinius sutrikimus elektroninės aksiografijos ir magnetinės tomografijos būdu". Baltijos funkcinės odontologijoe asociacijos (BFOA) pirmininkė.

 

 

 

 

 

 

 


Daniel Edellhoff

Prof. dr. Danielis Edelhoffas (Vokietija)

Miuncheno universiteto profesorius. Mokslinė ir profesinė veikla: adhezinės surišimo technikos, bemetalės keramikos restauracijų, bemetalių šaknų kanalų kaiščių, protezavimo ant implantų srityse. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Wolfgang Boer

Wolfgangas-M. Boeras (Vokietija)

Estetinės odontologijos ir darbo su kompozitais specialistas, buvęs ilgametis Vokietijos estetinės odontologijos draugijos (DGÄZ) pirmininkas. Didžiausią dėmesį skiria ne tik tobulai estetikai, bet ir funkcijai - juk tik funkcionuojantis dantis yra tikrai gražus. 

 

 

 

 

 

 

Stefan Schunke

Stefanas Schunke (Vokietija)

Dantų technikas meistras. Funkcijos ir okliuzijos specialistas, tiesioginis M. H. Polzo mokyklos tęsėjas. Išskirtinį dėmesį skiria sąkandžio morfologijai, sąkandį sieja su žmogaus laikysena ir gyvenimo įpročiais.  

 

 

 

 

 

 

 

John Mew

Prof. John Mew (Jungtinė Karalystė)

Gydytojas odontologas ortodontas, 1958 m. iškėlęs „augimo prielaidą“ (netaisyklingas sukandimas – tai „ortostatinė deformacija“, o kreivi dantys nebūtinai yra paveldimi) ir išvystęs „Veido augimo valdymo“ (ortotropijos) koncepciją bei gydymo sistemą „Biobloc“. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Markus Schlee Dr. Markus Schlee (Vokietija)

Periodontologijos ir implantologijos specialistas, Europos dantų implantologijos centro (ECDI), Vokietijos periodontologijos draugijos (DGP) ir kitų organizacijų narys, Berlyno aukštosios mokyklos "Steinbeis-Hochschule Berlin ir akademijos "Akademie Praxis und Wissenschaft" dėstytojas. Specializuojasi plastinės periochirurgijos, ultragarsinės chirurgijos, inovatyviosios kaulinės chirurgijos, implantologinio planavimo srityse. 

 

 

 

 

 

Loreta Noreikaitė Loreta Noreikaitė

Gydytoja odontologė, dr. G.Kobs odontologijos klinikos funkcinio ir estetinio plombavimo specialistė. 2015 - 2016 m. tarpdisciplininės odontologijos žinias gilino Austrijoje. Loreta taip pat yra Dr. G. Kobs odontologijos akademijos lektorė. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Georg Meyer

 Prof. dr. Georg B. Meyer (Vokietija)

Greifswaldo universiteto profesorius, dantų, burnos ir žandikaulių ligų centro direktorius. Specializacija: okliuzinė morfologija, restauraciniai dantų terapijos metodai, mikroprotezavimas aukso užklotais.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Elizabeth Menzel (Vokietija)Elizabeth Menzel

Gydytoja odontologė ortodontė, baigusi studijas Pietų Afrikos Respublikoje ir Vokietijoje, turinti ilgametę darbo su itin efektyvia breketų sistema "Damon 3" patirtį. Specializacija: smilkininio apatinio žandikaulio sąnario patologijos ortodontinis gydymas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algirdas Puisys

 

Dr. Algirdas Puišys

Gydytojas periodontologas, Lietuvos periodontologų draugijos vicepirmininkas, vienas Baltijos funkcinės odontologijos asociacijos (BFOA) steigėjų. Specializacija: gydymo planavimas atliekant dantų rekonstrukciją implantais, estetinė implantologija, kaulo priauginimo procedūros prieš implantaciją, periodontologija.  

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Adomas AuškalnisAdomas Auskalnis 

Gydytojas odontologas, periodontologas, vienas Baltijos funkcinės odontologijos asociacijos (BFOA) steigėjų, Lietuvos odontologų ortopedų draugijos tarybos narys. Pagrindinės lektoriaus temos: funkcinė ir estetinė odontologija, komandinis darbas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raimundas BagdonasRaimundas Bagdonas 

Dantų technikas Raimundas Bagdonas - Lietuvos dantų technikų sąjungos prezidentas, vienas Baltijos funkcinės odontologijos asociacijos (BFOA) steigėjų; keramikos restauracijų gamybos specialistas, kviečiamas skaityti konferencijų pranešimus Vokietijoje, Ispanijoje, Skandinavijoje ir kitur.  

 

 

 

 

 

 

 

 


Jurg Stuck 

Jürgas Stuckas (Vokietija)

Jürgas Stuckas - ne šiaip sau vienas geriausių Vokietijos dantų technikų. Vokiečių profesionalai sako kitaip: šis specialistas už savo įnašą į šiuolaikinę pasaulio odontologiją yra vertas Nobelio premijos, kadangi 30 metų tyrinėjo veido fiziologiją, mimiką ir pacientų individualią kalbėjimo manierą, visa tai susiedamas su dantų protezais. Pagrindinės J. Stucko specializacijos: kalbos ir veido analizė, dantų technikinė analizė, diagnostika ir planavimas prieš protezavimą, chirurginės ir implantavimo procedūras. 

 

 

 

 

Annette v. Hajmasy (Vokietija)Annette Hajmasy

Dantų technikė meistrė. Pagrindinės specializacijos - apdaila presuotu kompozitu, kompoziciniai kramtomojo paviršiaus užklotai ir laminantės, veido ir kalbos analizė planuojant protezus. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ralf PetersenRalf Petersen (Vokietija)

Gydytojas odontologas, pažangiausios pasaulyje profilaktikos programos SOLO kūrėjas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Alan Bagden (JAV)Alan Bagden

Gydytojas ortodontas, sertifikuotas Amerikos ortodontų asociacijos narys, aktyvus breketų taikymo mokslinis tyrinėtojas, vienas pagrindinių "Insignia" ir kompiuterinės ortodontinės sistemos vystytojų, intensyviai bendradarbiaujantis su "Damon" breketų sistemos kūrėju Dr. Dwight Damon ir toliau tobulinantis šios ypatingos sistemos savybes. 

 

 

 

 

 

 

Prof. dr. Harald Gumbiller (Vokietija)Harald Gumbiller

Gydytojas ortopedas osteopatas, chiropraktikas, sporto medicinos ir akupunktūros specialistas, Vokietijos muskoskeletinės medicinos draugijos chiroterapijos ir manualinės medicinos docentas, Vokietijos osteopatinės medicinos draugijos osteopatinės medicinos docentas.

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Ulrich Randoll (Vokietija)Ulrich Randoll Gydytojas kineziterapeutas ir mokslininkas, 1991-1998 m. Erlangeno universitete atlikęs išsamius klinikinius organizmo molekulių pulsavimo tyrimus. Sukūrė mikromasažo terapijos metodą "MaRhyThe", išplečiantį kineziterapijos ribas prevencinio ir reabilitacinio gydymo srityje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Neringa RomanovskajaNeringa Romanovskaja

Verslo konsultantė, įmonių veiklos organizavimo ir procesų optimizavimo, darbo ir darbo laiko planavimo, personalo valdymo specialistė. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Asta Fritzke

Asta Fritzke

Prevencinės odontologijos specialistė ir vaikų gydytoja odontologė, profesinį laipsnį įgijusi Vokietijoje, Greifswaldo universitete. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viktorija Vaigauskaitė Viktorija Vaigauskaitė

Burnos higienos specialistė, profesionalios individualios burnos higienos ir pažangiausios pasaulyje profilaktikos programos SOLO ekspertė.