LT RU EN

Doc. dr. Giedrė KobsDoc. dr. Giedrė Kobs

Viena iš nedaugelio gydytojų odontologų ortopedų, kuri specializuojasi smilkininio apatinio žandikaulio sąnario gydyme Lietuvoje ir vienintelė 3 Baltijos šalyse, šios srities disertaciją apsigynusi Vokietijoje, ortotropinio gydymo požiūrio pradininkė Lietuvoje. Atliko 12 stažuočių Vokietijoje ir 2 JAV, už geriausią metų disertacinį darbą gavo prestižinę Alex Motsch premiją Vokietijoje, laimėjo Tarptautinį odontologų konkursą Maskvos universitete, išleido mokomąją knygą „Lietos dalinės dantų vainikų restauracijos“. Dirba privačioje klinikoje ir Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikoje.

Licencijos nr. OPL-02395

Wolfgangas-M. Boeras (Vokietija) Wolfgangas-M. Boeras (Vokietija)

Tai buvęs ilgametis Vokietijos estetinės odontologijos draugijos (DGÄZ) generalinis sekretorius, bendradarbiaujantis dvylikoje valstybių.

Wolfgangas-M. Boeras yra Dr. Giedrės Kobs odontologijos klinikos gydytojų konsultantas estetinės odontologijos ir kompozicinės restauracijos klausimais. 

Stefanas Schunke (Vokietija) Stefanas Schunke (Vokietija)

Dantų technikas meistras Stefanas Schunke yra tiesioginis pasaulinio autoriteto Heinzo Polzo mokyklos tęsėjas, 6 metus buvo Vokietijos estetinės odontologijos draugijos (DGÄZ) viceprezidentas. Specialistai jį nuolat kviečiasi bendradarbiauti trijuose žemynuose: nuo Japonijos iki JAV. Stefanas Schunke savo žiniomis nuolat mielai dalinasi ir su mūsų klinikos darbuotojais. 

 

 

Dr. Elizabeth Menzel (Vokietija)Elizabeth Menzel (Vokietija)

Gydytoja odontologė ortodontė, baigusi studijas Pietų Afrikos Respublikoje, turinti ilgametę darbo su itin efektyvia breketų sistema "Damon 3" patirtį. Specializacija smilkininio apatinio žandikaulio sąnario patologijos ortodontinis gydymas.

Dr. Elizabeth Menzel yra Dr. Giedrės Kobs odontologijos klinikos konsultantė ortodontinio gydymo klausimais. 

 

 

 

 

 

 

Loreta NoreikaitėLoreta Noreikaitė

Gydytojai odontologei Loretai Noreikaitei svarbiausia – išsaugoti kuo daugiau natūralaus danties audinio ir gydyti kuo mažesnėmis invazijomis. Loreta taip pat yra Dr. G. Kobs odontologijos akademijos lektorė. 

Tai yra vienintelė gydytoja, kuriai savo dantis gydyti patiki dr. G. Kobs. 

Licencijos nr. OPL-03515

 

 

 

 

 

 

Dovilė Drungilaitė

Dovilė Drungilaitė

"Kasdien į darbą einu kaip į šventę" - sako mūsų klinikos breketų specialistė (gydytoja-ortodontė) Dovilė.

Licencijos nr. OPL-04037

 

Janina DailidienėJanina Dailidienė

Gydytojo odontologo padėjėja Janina Dailidienė – tai tiesiog gydytojos „dešinioji ranka". Ji ne tik profesionaliai talkina gydytojai, bet ir visuomet draugiškai pataria, o jos maloni šypsena – nebeatsiejama nuo klinikos. Kai Janina atostogauja, pacientai visuomet teiraujasi: kada ji vėl pasirodys...

Licencijos nr. BPL-02832

 

 

 

 

 

 

Viktorija VaigauskaitėViktorija Vaigauskaitė

Burnos higienos specialistė Viktorija Vaigauskaitė švelniai ir atsakingai pasirūpins Jūsų dantų švara. 

Licencijos nr. BPL-05475

 

 

 

Erika MažeikėErika Navickaitė

Erika Mažeikė - švelnioji vaikų gydytoja odontologė, kuri susidraugauja su kiekvienu vaiku. Dėl išskirtinio Erikos būdo ir profesionalumo vaikučiai mielai grįžta pas ją, pasakoja savo dantukų istorijas ir gydosi be jokių narkozių! 

Licencijos nr. OPL-04046

 

 

 

 

Aurelija PetrovienėAurelija Petrovienė

Aurelija Petrovienė klinikai vadovauja nuo 2012 metų. Iki tol ilgametę vadovavimo patirtį kaupė klientų aptarnavimo srities įmonėse.

Aurelija įsitikinusi, kad dirbant darnioje komandoje, galima pasiekti geriausių rezultatų.

Kontaktai