Aistė Noreikaitė

Dantų technikė

Aistė jau daugiau nei 5 metus ji specializuojasi išimamų ir fiksuotų ortodontinių bei išimamų ortotropinių žandikaulio plėtimo aparatų srityje.

Dantų technikės nuomone, norint būti geru specialistu, reikia mokytis visą gyvenimą, todėl šiuo metu tobulinasi gilindama žinias apie sąkandžio morfologiją bei dantų modeliavimą vašku.

2017 m. Kauno kolegijoje įgijo medicinos technologijų profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir dantų technikės profesinę kvalifikaciją.

Dar vienuoliktoje klasėje Aistė suprato, kad būtent šioje profesijoje nori realizuoti save, nes tai sritis, kurioje susipina mokslas bei menas. Nuo pat mažens namuose turėjo savo darbo kambarį (jei taip galima jį pavadinti), kuriame tilpdavo tik stalas, kelios knygų lentynos ir spintelė, tačiau fantazijai bei kūrybai nebuvo ribų. Tai buvo mano oazė, kurioje eilėraščių personažai virsdavo piešiniais, o knygų paveiksliukai, nukopijuotais šablonais. Kur pertraukos tarp namų darbų užtrukdavo ilgiau, nes pabaigti lankstyti origami iš popieriaus ar lipdyti figūrėlę iš plastilino tuomet atrodė svarbiau. Štai ten ir pradėjo formuotis tikroji aš: kruopšti, atidi, smulkmeniška, kantri, užsispyrusi ir niekada nepasiduodanti bei priimanti iššūkius.
Aistė tvirtai tiki, kad norint nugyventi pilnavertišką gyvenimą, neužtenka tik svajoti. Reikia daug dirbti, stengtis, visada skatinti save judėti į priekį ir tobulėti. Tačiau pagrindinė taisyklė – nepamiršti poilsio. Visame kame reikia stengtis išlaikyti balansą. Darbai patys nepasidarys, bet miegas pats irgi neišsimiegos.
Visą gyvenimą, kiek save atsimena, Aistė buvo apsupta sporto, todėl labai džiaugiasi, kad po kelių metų pertraukos priėmė sprendimą vėl grįžti žaisti krepšinį. Jis širdyje nuo 4 klasės. Smagu atstovauti moterų komandą ir kartu siekti bendro tikslo. Taip pat Aistė pradėjo lankyti plaukimą ir tai tapo vienu iš naujų atradimų.
Kad ir kiek laisvo laiko paskiria sportui, jo visada dar lieka mano dviem mylimiems šunims, šeimai, draugams ir, aišku, meninei kūrybai.