SOLO profilaktika

Burnos priežiūros ateitis

SOLO sistema itin efektyvi pacientams, kenčiantiems dėl periodonto susirgimų – vos per 2 savaites išnyksta 40 %, o per 4 mėn. net 95–100 % problemų

SOLO profilaktikos esmė – kruopštus burnos higienos palaikymas ypatingos kūgio formos vieno danties šepetėliu ir specialiais tarpdančių šepetėliais, kurie kiekvienam pacientui individualiai parenkami burnos higienisto.

Dantys kaip po profesionalios burnos higienos. Kasdien! 330 000 pacientų duomenys iš Europos šalių ir mūsų pačių patirtis nuo pat klinikos įsteigimo patvirtino: vokiečių odontologų išvystyta higienos programa SOLO – efektyviausia priemonė dantų išsaugojimui ir burnos sveikatos profilaktikai.

 

 

Tik nedaugelis žino, kad tarpdančiai yra kolbos formos. Nors tarpdančių siūlas gerai išvalo maisto likučius iš tarpdančių, tačiau dantų sienelių nepasiekia – tam reikalingi tarpdančių šepetėliai. Net jeigu tarpdančiuose jau prasidėjęs dantenų uždegimas (kraujuoja dantenos), pradėjus juos valytis tinkamo dydžio šepetėliais, uždegimas praeina per 4-5 d. SOLO sistemoje yra patentuota net 12 pereinančių dydžių paletė. Visgi įprastai vienam pacientui pakanka valytis 2-3 dydžių šepetėliais.

Burnos higienos specialistė Viktorija Vaigauskaitė mūsų klinikoje individualiai parinks Jums tinkamiausius šepetėlių dydžius ir išmokys taisyklingai užtikrinti nepriekaištingą burnos higieną namuose.

 

Profesionali burnos higiena

Reguliariai atliekama burnos higiena padeda laiku pastebėti ėduonį, nuvalyti susikaupusias apnašas bei išvengti ankstyvosios stadijos dantų ir burnos ertmės ligų.

Individualus burnos higienos mokymas

Pacientams suteikiame individualius mokymus, kaip naudotis SOLO sistema – vieno danties šepetėliu ir parenkame tinkamo dydžio tarpdančių šepetėlius.

Odontologijos klinikų sertifikavimas

Sertifikuojame klinikas, norinčias suteikti savo pacientams efektyviausias burnos higienos priemones ir įgūdžius. Norite tapti SOLO sertifikuota klinika? Susisiekite su mumis: lina@kobs.lt

Daugiau informacijos apie SOLO sistemą ir produktus rasite www.solobaltics.com, Facebook paskyroje SOLO Baltics, Instagram @solobaltics.