Žandikaulio sąnario gydymas

Gydytoja odontologė-ortopedė, žandikaulio sąnario gydytoja dr. Giedrė Kobs

Kai kamuoja galvos, veido, sprando ar nugaros skausmai, retas susimąsto, kad problemą kelti gali smilkininio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimai.

Žandikaulio sąnario sutrikimai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Juos gali nulemti neurologiniai, psichologiniai ar anatominiai pakitimai, pvz., bruksizmas (dantų griežimas), žandikaulio, galvos ar kaklo traumos, netaisyklingas sąkandis, genai, stresas, nerimas ir kt.

Kiekvienas pacientas susiduria su skirtingais simptomais. Vis dėlto, žandikaulio sąnarių traškėjimas, ūžimas ausyse, skaudantys dantys ir/ar kramtomieji raumenys, diskomfortas išsižiojant, galvos svaigimas ir kt. – dažniausios priežastys, dėl kurių į mus kreipiamasi.

Žandikaulio sąnario sutrikimus Dr. Giedrės Kobs odontologijos klinikoje po išsamaus klinikinio ištyrimo ir atsižvelgdami į individualią situaciją gydome atstatydami prarastą dantų anatomiją, koreguodami sąkandį ortodontijos ir (ar) ortotropijos pagalba, sukandamosiomis kapomis bei patentuota vokiška mikromasažo terapija „Matrix-Rhythmus-Therapie” (MaRhyThe).

Sprendimai be chirurgijos

Net sudėtingiausios žandikaulio anomalijas gydome be chirurginių intervencijų, be dantų šalinimo.

Holistiniai metodai

Žmogaus dantys – neatsiejama kūno visumos dalis. Būtent todėl sutrikimai vienoje srityje, gali pasireikšti skausmais kitose. Dr. Kobs patirtis ir holistinė gydymo metodika leidžia jai išgydyti netgi nuo distonijos kenčiančius pacientus.

Išgydymas visam gyvenimui

Ne tik padedame išspręsti problemą, bet ir išmokome esminių gyvensenos principų, kurių laikydamiesi išvengsite sutrikimų pasikartojimo ateityje.

Atstatyta žandikaulio sąnario funkcija leis pamiršti apie įtampą veido raumenyse, užkirs kelią kitoms, sunkesnėms žandikaulio sąnario sutrikimų sukeliamoms problemoms. Apsilankykite Dr. G. Kobs odontologijos klinikoje ir susigrąžinkite gyvenimo kokybę!