Dovilė Drungilaitė

Gydytoja odontologė-ortodontė

Žandikaulio vystymuisi svarbių įpročių lavinimo ir kreivų dantų profilaktikos specialistė gyd. od. ortodontė Dovilė Drungilaitė tiek vaikams, tiek suaugusiems padės išimamais ir fiksuotais ortodontiniais aparatais sukurti plačias, taisyklingas ir spindinčias šypsenas.

Pagrindinis jos, kaip gydytojos ortodontės, tikslas – holistiškai žiūrėti į pacientą bei kontroliuoti veido augimą taip užtikrinant pačią svarbiausią žmogaus funkciją – gerą kvėpavimą. Specialistė tiki, kad atkakliai šviečiant pacientus, profilaktika ateityje taps svarbesnė už gydymą.

Dovilė gimė ir augo Trakuose.
2012 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos institutą, o
2015 m. ten pat įgijo ir gydytojo odontologo ortodonto specializaciją.

Specialistė jau 7 metus užsiima visuomenės ir kolegų švietimu apie raumenų, laikysenos ir gyvenimo būdo daromą įtaką žandikaulių vystymuisi, akcentuojant profilaktiką. Todėl pagrindinę jos darbo rutinos dalį sudaro vaikai ir paaugliai, kurių gydymui ir motyvavimui ji pasitelkia Buteyko kvėpavimo metodikos principus bei specialius GOPex miofunkcinius pratimus, kuriuos pirmoji Lietuvoje pradėjo derinti su ortodontiniu gydymu.
Įkvėpimo Dovilė semiasi iš garsių talentų, kaip Leonardas Da Vinčis, Hipokratas, Salvadoras Dali, Nikolas Tesla, Marija Kiuri ir kt.
Fotografija, ėjimas miškuose ir kalnuose, kelionės, jėgos aitvarai, povandeninis nardymas – pomėgiai ir hobiai, teikiantys ypatingą malonumą, tad ne nuostabu, kad jos gyvenimo moto yra: Tiesiog daryk!