Gabrielė Gecevičiūtė

Gydytojo odontologo padėjėja

Gabrielė yra slaugos studijų programos studentė Vilniaus Universitete.
Baigusi mokyklą, įstojo į Verslo informacijos vadybos studijas, tačiau senai žinojo, norinti kurti ateitį medicinos srityje ir padėti žmonėms.
Darbas Dr. G. Kobs odontologijos klinikoje gydytojo odontologo padėjėja ją įkvepia toliau mokytis ir tobulėti. Gabrielė džiaugiasi, kad dirbdama klinikoje įgyja ne tik bendravimo su pacientais ar pagalbos gydytojų asistentams įgūdžius, bet ir žinias apie tinkamą burnos higieną, dantų priežiūrą bei holistinį požiūrį į sveikatą. O supantys kolegos motyvuoja ir įkvepia judėti pirmyn.
Laisvalaikiu Gabrielė sportuoja, gamina, skaito įvairaus pobūdžio literatūrą, mokosi, o didžiąją laiko dalį praleidžia bendraudama su žmonėmis, be ko tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo.
Gabrielė siekia, kad ne tik ją, bet ir aplinkinius, visuomet lydėtų šypsena ir juokas, dažnai svajoja apie gyvenimą, kuriame vyrautų tik teigiamos emocijos ir pasitikėjimas savimi. Link to juda vadovaudamasi populiariu kinų filosofo Konfucijaus pasakymu „Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“.