Doc. dr. Giedrė Kobs

Gydytoja odontologė-ortopedė, žandikaulio sąnario gydytoja

Dr. G. Kobs yra viena iš nedaugelio gydytojų odontologų-ortopedų Lietuvoje, kuri specializuojasi smilkininio apatinio žandikaulio sąnario gydymo srityje ir vienintelė Baltijos šalyse šios srities disertaciją apsigynusi Vokietijoje.

Giedrė – ortotropinio gydymo požiūrio pradininkė Lietuvoje, nuo smilkininio apatinio žandikaulio sąnario negalavimų išgydžiusi tūkstančius pacientų. Svarbiausia daktarės misija – diegti sveikų dantų ir taisyklingo sąkandžio profilaktikos įgūdžius nuo pat pirmojo dantuko. Daugiau nei du dešimtmečiai darbo patirties, holistinis požiūris į žmogų ir kvalifikacijos kėlimas kitose medicinos srityse (ortotropijos, osteopatijos, taikomosios kineziologijos, natūralios medicinos ir kt.) suteikia daktarei galimybę įžvelgti giliausias pacientų nusiskundimų priežastis.

Dr. Giedrė Kobs gimė Skuode.
1998 m. baigė Kauno medicinos universiteto Odontologijos fakultetą.
2001 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos institute įgijo gydytojo odontologo-ortopedo specializaciją, o
2003 m. Ernst-Moritz-Arndt universitete  (Vokietijoje) apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją „Diferencinės diagnostikos aspektai, vertinant stomatognatinės sistemos funkcinius sutrikimus elektroninės achsiografijos ir magnetinės tomografijos būdu“, už kurią buvo apdovanota „Alex Motsch“ premija, o disertaciniame darbe aprašytas sąnarinės galvutės kelio kreivės koeficientas sulaukė tarptautinio pripažinimo ir 2016 m. „Cadiax“ aksiografijos programoje buvo pavadintas „Kobs koeficientu“.

2006 m. įkurtoje nuosavoje klinikoje dr. Kobs specializuojasi smilkinio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimų gydymo srityje, yra SOLO profilaktikos ir ortotropinio gydymo pradininkė Lietuvoje, Buteyko kvėpavimo technikos ir taikomosios kineziologijos praktikė.

Nuo 2000 m. dr. Kobs skaito paskaitas ir veda kvalifikacijos kėlimo kursus gydytojams odontologams ir dantų technikams Lietuvoje ir užsienyje.
Dr. G. Kobs atliktos studijos ir publikacijos yra publikuotos moksliniuose žurnaluose, o jos vadovėlis „Lietos dalinės dantų vainikų restauracijos: įklotai, užklotai ir daliniai vainikėliai. Klinikiniai etapai“ tapo pagrindiniu auksinių restauracijų vadovėliu Lietuvos gydytojams odontologams ir dantų technikams.

2023 m. sėkmingai užbaigusi „Greator“ oratorių kursą, dr. G. Kobs skaito šimtus žiūrovų prikaustančias paskaitas internete dvasinėmis, natūropatinėmis ir holistinės odontologijos temomis.