Viktorija Vaigauskaitė

Burnos higienistė, SOLO profilaktikos specialistė

Viktorija džiaugiasi galėdama prisidėti prie sveikesnės ir baltesnės pacientų šypsenos.

Jos tikslas ne tik atlikti profesionalią burnos higieną ir dantų balinimą, bet, svarbiausia, išmokyti pacientus efektyviai ir kokybiškai išsivalyti dantis namuose, motyvuoti ir parinkti jiems tinkamas dantų priežiūros priemones. Viktorija kiekvieno vizito metu apžiūri pacientų dantis, ar nėra pakitimų dantų emalyje bei dentine, ir jeigu reikia nukreipia pas gyd. odontologą tolimesniam gydymui.

2011 m. metais įgijusi burnos higienistės kvalifikaciją Viktorija toliau tobulinosi ir tapo SOLO profilaktikos specialiste ir yra vienintelė dėstanti šios metodikos (burnos higienistams ir gyd. odontologams) sertifikavimo kursus Baltijos šalyse.
Šypsena kitam nieko nekainuoja, o gali tiek daug. Kartais reikia tiek nedaug, kad praskaidrintumėm savo ir kitų nuotaiką. Viktorija kiekvieną dieną mėgaujasi, kai pacientai, sužinoję, kaip iš tiesų paprasta prižiūrėti savo dantis, nušvinta ir žavisi savo šypsenomis po higienos procedūrų.
Didžiausia Viktorijos aistra – kelionės. Na, o kai negali keliauti, mėgaujasi skaitymu, filmais, muzika, sportu, o savanoriavimas suteikia papildomos prasmės gyvenime. Gyvenimo moto: „Tik pirmyn, o geriausia su sveika ir balta šypsena!“.