Profesionali burnos higiena

Burnos higienistė Viktorija Vaigauskaitė

Nepriekaištingai dantų bei burnos sveikatai užtikrinti, privalu bent 1-2 kartus metuose apsilankyti pas burnos higienistą.

Reguliariai atliekama burnos higiena padeda laiku pastebėti ankstyvą ėduonį, nuvalyti susikaupusius nešvarumus, akmenis bei taip leidžia išvengti ankstyvosios stadijos dantų ir burnos ertmės ligų. Net ir kasdien rūpestingai valant dantis, užsilikę maisto, gėrimų likučiai sunkiai pasiekiamose vietose ilgainiui tampa dantų apnašu ir akmenimis, kurių namuose patiems panaikinti nepavyks.

Burnos higienistas specialių įrankių pagalba nuo dantų pašalina su laiku susidariusias minkštąsias ir kietąsias apnašas, taip grąžindamas natūralų dantų spindesį, baltumą bei švaros pojūtį. Kadangi mūsų klinikoje burnos higiena atliekama švelnia pudra (14 µ) Airflow aparatu, po šios procedūros neskauda dantenų ir nepažeidžiamas dantų emalis, kaip tai nutinka naudojant sodą (min. 40 µ).

 

Profesionali burnos higiena padeda panaikinti blogą burnos kvapą, dantų jautrumą, dantenų kraujavimą, užkerta kelią ėduoniui bei kitoms dantų ligoms.
Kadangi net po tobulos burnos higienos procedūros praėjus 24 val. ant dantų vėl susikaupia kritinis bakterijų kiekis, kurios susimaišiusios su seilėse esančiais mineralais ir kitomismedžiagomis pradeda kietėti, mums ypatingai svarbu apmokyti pacientą efektyviai nuvalyti šį „mišinį“, kad jau kasdienė priežiūra taptų efektyvia burnos ligų profilaktika. Todėl nuo klinikos įsteigimo savo pacientus apmokome SOLO profilaktikos metodikos, kuri tokia efektyvi, kad tik pagal ją savo dantis prižiūrintiems pacientams dr. Kobs suteikia 10 m. garantiją protezavimo darbams.

Kai kuriems pacientams, pavyzdžiui, turintiems dantų implantus, fiksuotus protezus ar nešiojantiems dantų breketus, profesionali burnos higiena gali būti reikalinga ir dažniau, nei 1-2 kartus per metus. Optimalų apsilankymų dažnį rekomenduos Jūsų burnos higienistas.