Dantų protezavimas

Natūraliai atrodančios ir ilgaamžės dantų restauracijos

Dr. Giedrė Kobs vienintelė Baltijos šalyse pacientams suteikia protezavimo garantiją iki 10 metų. Per visą darbo praktiką, gydytojai dar neprireikė perdaryti nei vienos garantinės dantų restauracijos.

Nieko geriau už tikrą dantį nėra, tad visada dedame pastangas išsaugoti kuo daugiau natūralių danties audinių. Dirbtinius dantų pakaitalus, kad ir kokie kokybiški jie bebūtų, renkamės tik būtinybės atveju. Visgi, jeigu sugedusio danties nebeįmanoma sutaisyti plombuojant – darome viską, kad intervencija būtų kuo mažesnė ir juvelyriškai tiksli.

Tai reiškia, kad pirmenybę teikiame ne protezavimui įprastais vainikėliais, bet mikroprotezavimui itin plonomis keramikinėmis laminatėmis, užklotais ar įklotais. Mikroprotezavimas – minimaliai invazyvus gydymo būdas, kuris leidžia atkurti prarastą danties struktūrą nepašalinant likusių sveikų audinių.

Jeigu pacientams prireikia dantų implantacijos, šiai procedūrai siunčiame pas dešimtmečiais patikimumą įrodančius kolegas burnos chirurgus, o tuomet mūsų klinikoje dantį restauruojame anatomiškai tobulai pritaikytu dantų vainikėliu ant implanto.