Vaikų odontologija

Vaikų ir suaugusiųjų gydytoja odontologė Juliana Montrimavičė

Pirmasis vizitas pas odontologą – svarbi patirtis, galinti nulemti vaiko nusiteikimą odontologų atžvilgiu ateityje.

Švelni vaikų odontologė Juliana Montrimavičė užtikrins apsilankymą be papildomo streso, atliks nuodugnią apžiūrą ir įsitikins mažųjų pacientų dantų bei dantenų sveikata. Mūsų misija – įdiegti taisyklingos burnos higienos ir dantų sveikatos priežiūros įgūdžius nuo pat pirmojo dantuko.

Vis dar yra tikinčių, jog vaikams bei paaugliams apnašos ant dantų nesikaupia, o pieninių dantų gydyti nereikia, nes „vis tiek iškris“. Tai klaidinga nuomonė, galinti turėti įtakos įvairių dantų, dantenų ir net sąkandžio problemų atsiradimui ateityje. Tinkama burnos higiena svarbi nuo pirmojo dantuko!

Mažųjų pacientų apsilankymo metu išskirtinai daug dėmesio skiriame pozityvių asociacijų su odontologais kūrimui, dantukus apžiūrime ir gydome švelniai. Tėveliams suteikiame žinias bei įgūdžius, kaip taisyklingai valyti vaiko dantis, kokią dantų pastą ir šepetėlį pasirinkti bei informuojame, kas kiek laiko atvykti profilaktiniams vizitams.

 

Esame tik girdėję apie tai, kad būna vaikų, nesutinkančių išsižioti, nesileidžiančių gydyti, kad tenka netgi taikyti sedaciją! Gydytojos Julianos kabinete to nebūna. Ji taip profesionaliai ir jaukiai bendrauja su mažaisiais pacientais, kad visi noriai vėl sugrįžta pas ją.

 

Dr. G. Kobs odontologijos klinikoje vaikų odontologijos svarbi dalis yra ir ortodontinis gydymas (bei profilaktika), kurį atlieka gydytoja ortodontė Dovilė Drungilaitė.